קטגוריות
הצגות

סימני דרך – כרטיסים ולוח הופעות 2018

רוני דלומי, תובל שפיר, גילה אלמגור ודפנה דקל הם רק חלק קטן מרשימת השחקנים הנוצצת המשתתפת במחזמר החדש "סימני דרך" שעולה בימים אלו בתיאטרון הבימה ומבוסס על חייה ופועלה של נעמי שמר. אז מתי זה יקרה? כמה עולים כרטיסים? ואיפה תמצאו כרטיסים מוזלים? אתר "תביא כרטיס" עם כל הפרטים.

תיאטרון הבימה מעלה בימים אלו את המחזמר המדובר "סימני דרך" המבוסס על חייה ושיריה של נעמי שמר בבימויו של משה קפטן (שלאחרונה התמנה למנהלה האומנותי של התיאטרון) ובהשתתפותם של שחקנים וזמרים מהשורה הראשונה וביניהם רוני דלומי, טל מוסרי, סנדרה שדה, ריקי בליך, גילה אלמגור, תובל שפיר, דפנה דקל ועוד.

המחזמר החדש יציג את נעמי שמר בארבע צמתים שונות בחיים גם כאשר היא נאלצת להילחם על עתידה וחייה המקצועיים. המחזמר בחר להציג את סיפור חייה של נעמי שמר לא באמצעות הפאתוס הידוע של המשוררת הלאומית של ישראל, אלא להציגה כפי שהייתה במציאות האמיתית כפמניסטית פורצת דרך, כיוצרת מורכבת, את המלחמה שלה בין האמנות לבין הציונות ואת חייה בין קיבוץ לתל אביב.

שמר נחשבת למשוררת הלאומית של ישראל ואחראית על מספר גדול של שירים שנכנסו לפתנאון של המוסיקה הישראלית ונעשו לנכסי צאן ברזל במורשת ובהיסטוריה של ישראל. בין השירים המוכרים ביותר שלה ניתן למנות את "ירושלים של זהב", "לו יהי", "חורשת האקליפטוס" או "על כל אלה".

המזחמר נכתב ע"י אורן יעקובי וגיורא יהלום ועל הניהול המוסיקלי אחראי יוסי בן נון. רשימת המשתתפים המלאה היא: גילה אלמגור-אגמון, סנדרה שדה, דפנה דקל, רויטל זלצמן, רוני דלומי, הילה שלו, דב רייזר, שמעון כהן, טל מוסרי, ריקי בליך, מתן שביט, נדיר אלדד, שחר ישי, תובל שפיר, מיכל ברנד, רונית אפל, אלכסה לרנר, נירית אהרוני-שוויצר, עמית זיתון, מיטל נוטיק, אוראל איזקיל, אור משיח, עמית גיל, דניאל חסין, רוני סתיו וחנן שוורצברג. שימו לב: הקאסט נתון לשינויים וניתן לברר את הקאסט הספיציפי לפי תאריך מול שירות הלקוחות של הבימה.

כרטיסים מוזלים למחזמר "סימני דרך" בתיאטרון הבימה – 2018

המחזמר עולה בימים אלו בתיאטרון הבימה ויגיע גם לבימות נוספות בנס ציונה ובמודיעין ויציג הופעות במהלך החודשים ינואר ופברואר 2018. מחיר הכרטיסים הרשמי עומד על 200 ש"ח וניתן למצוא כרטיסים מוזלים החל מ-95 ש"ח באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.