עושה כרצונו – כרטיסים מוזלים ולוח הצגות

ההצגה המדוברת של תיאטרון הבימה “עושה כרצונו” המבוססת על ספרה של אסתי וינשטיין ז”ל שחזרה בשאלה ונותקה מילדיה, עולה לבימות ברחבי הארץ. כמה יעלו הכרטיסים? ואיפה תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים? בכתבה הבאה.

תיאטרון הבימה מעלה בימים אלו את ההצגה המדוברת “עושה כרצונו” – גרסה בימתית לספרה של אסתי וינשטיין המתאר את קורות חייה הטרגיים של וינשטיין שחזרה בשאלה ועזבה את קהילתה ומשפחתה בחסידות גור ונאלצה לשלם על כך בניתוק מהילדים ובסופו של דבר גם להתנתק מהחיים.

את העיבוד הבימתי לספרה של וינשטיין “עושה כרצונו”, כתב מוטי לרנר וביימה איה קפלן ומשתתפים בו השחקנים והשחקניות אסנת פישמן, יואב דונט, יגאל שדה, אורנה רוטברג, מורדי גרשון, אוראל מאור, סיוון מסט, נטע טרוים, חן בר, נוהר קורן, מאי מלר ואלינור וייל.

אסנת פישמן (הדסה או דסי) ויואב דונט (יעקב) משחקים בתפקידים הראשיים כזוג נשוי בקהילה הקיצונית של חסידות גור כאשר הדסה אינה מצליחה לעמוד בתקנות החמורות של החסידות ומחליטה ללכת נגד הזרם ונגד בעלה יעקב וצריכה לספוג את ההשלכות בשל כך. ההצגה זכתה לתגובות רבות בציבור ולביקורות חמות ואוהדות בקרב המבקרים.

עושה כרצונו – לוח הצגות

ההצגה עולה בימים אלו באולם מסקין בתיאטרון הבימה בתל אביב ותרוץ החל מה-22 בפברואר 2018 ועד אמצע חודש אפריל 2018. ב-12 במרץ 2018, תגיע ההצגה גם להיכל מאיר ניצן בראשון לציון.

עושה כרצונו – כרטיסים מוזלים, מבצעים והנחות

מחיר הכרטיסים להצגה עושה כרצונו בקופת הבימה עומד על החל מ-128 ש”ח לכרטיס. באתר הבא ניתן לרכוש כרטיסים מוזלים להצגה החל מ-71 ש”ח בלבד. כמו כן, באתר הזה, ניתן לרכוש זוג כרטיסים ביציע ב-129 ש”ח בלבד.

דרגו
[סה"כ הצבעות: 0 הממוצע עד עכשיו: 0]
אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.
כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

Your email address will not be published.