קטגוריות
מוסיקה

זה סופי: מאלומה יופיע בישראל ביוני 2018

רשמי וסופי: כוכב הרגאטון מאלומה (Maluma) יופיע ישראל בפארק הירקון בחודש יוני 2018 הקרוב. מכירת הכרטיסים תיפתח הערב (יום ד') בשעה 19:00. המחיר: בין 350 ל-1190 ש"ח. כל הפרטים, בפנים.

בשורה סופר משמחת עבור כל מעריצי ומעריצות הכוכב הלטיני הענק מאלומה: אחרי פרסום לא רשמי שפורסם לראשונה במדור של התוכנית "ערב טוב עם גיא פינס" באתר מאקו, עכשיו הידיעות הופכות לרשמיות. הזמר הקולומביאני מאלומה (Maluma) שכבש כאן את הקהל הישראלי בהופעה בלייב פארק בראשון לציון באוקטובר 2017, יחזור שוב לישראל ויקיים כאן הופעה אחת בלבד הפעם בפארק הירקון בתל אביב ב-28 ביוני 2018.

כזכור, בהופעה הקודמת של מאלומה בישראל שהתקיימה באוקטובר האחרון, 15,000 הכרטיסים למופע אזלו תוך כמה ימים בלבד ומעריצים ומעריצות רבים נשארו מאוכזבים ללא כרטיסים. הפעם, ככל הנראה, ההפקה שתחזיר אותו לישראל, הפיקה לקחים ותביא אותו למופע ענק בפארק הירקון שיכול להכיל עשרות אלפי אנשים.מאלומה יוצא בימים אלו לסיבוב הופעות גדול במיוחד בצפון אמריקה שיימשך עד לסוף חודש מאי 2018. אז ייצא להפסקה ומשם ייצא החל מחודש ספטמבר 2018 לסיבוב הופעות אירופאי הכולל את צרפת, ספרד ואנגליה.

מאלומה הוא אחד מכוכבי הרגאטון המובילים בעולם. שמו האמיתי הוא חואן לואיס לונדוניו אריאס (עדיף להסתפק במאלומה). מדובר בכוכב ענק המחזיק במעל 31 מיליון עוקבים באינסטגרם ובלהיטים שזוכים למיליארדי צפיות ביוטיוב ובשאר הרשתות החברתיות. בין הלהיטים הגדולים ביותר שלו ניתן לציין את "Felices los 4", "Corazón", "23", "Vitamnia" ואחרים.

במהלך השנים, שיתף פעולה עם אמנים רבים כגון שאקירה, ריקי מרטין, חואנס, חוסה בלווין ועוד רבים אחרים. עד עתה הוציא מאלומה שני אלבומים בלבד כאשר האחרון שבהם "Pretty Boy, Dirty Boy" יצא ב-2015. בחודשים הקרובים צפוי מאלומה להשיק את אלבומו השלישי "F.A.M.E" שייצא במקביל לסיבוב ההופעות הבינלאומי שלו שיכלול כאמור, גם את ישראל.

מאלומה בישראל – כרטיסים

כאמור, ההופעה של מאלומה בישראל תהיה ב-28 ביוני 2018 בפארק הירקון בתל אביב. מחירי הכרטיסים כבר פורסמו והם ינועו בין 350 ל-1190 ש"ח. מכירת הכרטיסים תיפתח הערב בשעה 19:00 באמצעות האתר הבא. אחרינו בדף הפייסבוק שלנו בו אנו נעדכן כל ידיעה חדשה בנושא.מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.