קטגוריות
מוסיקה

צ'אד צ'נינג מתופף העבר של נירוונה יגיע להופעה בישראל

צ'אד צ'נינג, המתופף הראשון של להקת נירוונה לפני שהוחלף ע"י המתופף דייב גרוהל, יגיע לישראל למופע מחווה לנירוונה עם להקת "The Nirvana Experience" שיתקיים בחודש מרץ במועדון רדינג 3 בתל אביב. כל הפרטים, בכתבה הבאה.

על פי פרסום באתר וואלה, המתופף צ'אד צ'נינג (Chad Channing) שהיה המתופף של להקת נירוונה בין השנים 1988-1990 ואף הקליט איתם את האלבום "Bleach", יגיע לישראל יחד עם להקת הקאברים "The Nirvana Experience" במסגרת סיבוב הופעות בינלאומי החוגג 30 שנה לנירוונה.

צ'נינג שהחל לתופף בגיל צעיר בעקבות פציעה שעבר ברגלו והוריו ביקשו לחזק את רגליו בעזרת התופים, היה חבר בלהקות "טיק דולי רואו" (Tic Dolly Row) ו"מיינד סירקוס" (Mind Circus) לפני שהצטרף ללהקת נירוונה ב-1988. צ'נינג הקליט את רוב השירים באלבומה הראשון של הלהקה "Bleach" (שלושה שירים מהאלבום נוגנו ע"י המתופף Dale Crover) ואף הספיק לעבוד על האלבום השני המפורסם של הלהקה "Never Mind".

במהלך העבודה על האלבום השני, בעקבות מחלוקות בינו לבין סולן הלהקה קורט קוביין והבסיסט קריסט נובוסליץ', עזב צ'נינג את הלהקה ולאחר חיפושים ארוכים, הוחלף ע"י המתופף דייב גרוהל הידוע שהוא גם מייסד הלהקה המצליחה "פו פייטרס". למרות שהצטרף מאוחר ללהקה, גרוהל נחשב למתופף המשמעותי של נירוונה. באחד התקליטים המאוחרים יותר שהוציאה נירוונה, נכללה אחת ההקלטות מחזרה של הלהקה מ-1988 בה השתתף צ'נינג.

צנ'ינג הוא גם גיטריסט וסולן ולאחר שעזב את הלהקה, השתתף כמתופף או כגיטריסט בהרכבים "פייראנטס" (Fireants), "המתודיסטים" (The Methodists), "איסט אוף דה אקווייטור" (East of the Equator), "רדבאנד" (Redband) ו"ביפור קארס" (Before Cars).

כרטיסים להופעה של צ'אד צ'נינג ולהקת The Nirvana Experience בישראל

ההופעה של The Nirvana Experience יחד עם צ'נינג תתקיים ב-14 במרץ 2018 במועדון רדינג 3 בתל אביב. מחיר הכרטיסים עומד על 230 ש"ח ומכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.