קטגוריות
מוסיקה

להקת קייס צ'ויס בישראל – מאי 2018

במסגרת חגיגות 25 שנה, להקה קייס צ'ויס האהובה, מוציאה אלבום אוסף עם מיטב הלהיטים ותגיע לתל אביב ב-1 במאי 2018 להופעה אחת בבארבי ת"א במסגרת טור החגיגות הבינלאומי. זה יהיה ביקורה השביעי של הלהקה בישראל.

הרומן של להקת קייס צ'ויס עם הקהל הישראלי נמשך: בפעם השביעית ולרגל חגיגות 25 שנה לפעילותה, תגיע הלהקה להופעה נוספת בישראל שתתקיים במועדון הבארבי בתל אביב ב-1 במאי 2018. מחיר כרטיס: החל מ-190 ש"ח.

להקת קייס צ'ויס (K's Choice) נוסדה ב-1992 באנטוורפן על ידי האחים שרה וגרט בטנס ועדיין נחשבת לאחת הלהקות הגדולות מבלגיה. במהלך השנים הם התמקמו בטופ-10 עם האלבומים: “Echo Mountain”, “Cocoon Crash”, “Paradise in Me” ו- “The Phantom Cowboy” שהגיע ישירות למקום ה-1 בבלגיה ואף זכה להגיע למעמד "זהב" ו-"פלטינה".

הפריצה הגדולה שלהם סומנה ב1995, כששיחררו את “Not an Addict”, סינגל שמאוד הצליח והביא עימו הכרה ותהילה עולמית . אפשר לומר שזה היה הלהיט הכי גדול שלהם שאפילו שניים וחצי עשורים אחרי עדיין מתנגן לא מעט בתחנות רדיו משמעותיות מסביב לעולם.

ב-2017 הלהקה ציינה את יום השנה ה-25 שלה כשהם עדיין חיים ובועטים יותר מתמיד ובמרץ 2018 ישחררו את "25", אלבום אוסף שיכלול את כל הלהיטים הגדולים שלהם לאורך הקריירה והקלטה חדשה של "Not an Addict" בביצוע Skin מ- Skunk Anansie.

זה יהיה ביקורה השביעי של הלהקה בישראל שהיתה כאן בפעם האחרונה לפני 3 שנים ב 2015. כל ששת הופעותיה בישראל היו סולד אאוט תוך זמן קצר מרגע ההכרזה על בואם. ככה שמומלץ מאוד לשריין כרטיסים מראש.

כרטיסים להופעה של להקת קייס צ'ויס בישראל – מאי 2018

ההופעה תתקיים ב-1 במאי 2018 במועדון בארבי בת"א. מחיר כרטיס יתחיל ב-195 ש"ח במכירה מוקדמת ראשונה ולאחר מכן יעלה ל-215 ש"ח במכירה מוקדמת שנייה. רכישת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.