קטגוריות
מוסיקה

קרלוס ויוס בישראל – יולי 2018

הזמר הלטיני המצליח קרלוס ויוס (Carlos Vives) הידוע בזכות הלהיט "La Bicicleta" עם שאקירה, יגיע לישראל להופעה אחת שתתקיים ב-31 ביולי 2018 בהיכל מנורה מבטחים. כמה יעלו הכרטיסים?

רכבת האמנים הלטינים המגיעים לישראל בקיץ הקרוב לא עוצרת: הפעם אנו מתבשרים על הגעתו של הכוכב הלטיני קרלוס ויוס הנחשב לאחד האמנים החמים ביותר בשנים האחרונות, להופעה בישראל שתתקיים בחודש יולי הקרוב בהיכל מנורה מבטחים. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה הבוקר והמחירים נעים בין 249 ל-999 ש"ח.ויוס יודע לרבים בזכות הלהיט שלו "La Bicicleta" יחד עם שאקירה שכבש את הרשת וכבר עבר את מליארד הצפיות ברשת. ויוס מחזיק בשורה גדולה ונוספת של להיטים גדולים שמוכרים לרבים מהקהל הישראלי. להיטים כמו "Robarte Un Beso", "Volví a Nacer , "Fruta fresca", "La Bicicleta"," La gota fria".

ויוס בן ה-56, הוא אחד הוא אחד הותיקים בתחום ובמהלך השנים, הוא הספיק למכור מעל 20 מיליון עותקים מאלבומיו ולזכות בשני פרסי גראמי. זאת תהיה הופעתו הראשונה כאן בישראל.

כרטיסים להופעה של קרלוס ויוס בישראל – יולי 2018

ההופעה של קרלוס ויוס בישראל תתקיים ב-31 ביולי 2018 בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב. מחירי הכרטיסים נעים בין 249 ש"ח ל-999 ש"ח בהתאם למיקום הישיבה באולם. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה והיא מתבצעת באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.