קטגוריות
מוסיקה

ריטה – הופעות ומחירי כרטיסים 2018

הזמרת ריטה משיקה אלבום חדש "ניסים שקופים" ויוצאת לסיבוב הופעות ארצי במסגרתו תגיע לזאפה שוני. אז מתי תופיע ריטה? כמה יעלו הכרטיסים? והיכן קונים? בכתבה שלפניכם.

לאחר אלבומה הקודם "השמחות שלי", ריטה משיקה אלבום חדש והשניים עשר במספר וחוגגת את השקתו בסיבוב הופעות ברחבי הארץ במהלך 2018.

המופע החדש של ריטה הנקרא כמו שם האלבום "ניסים שקופים", ויכלול 12 מוסיקאים מובחרים בהפקתו המוסיקלית של עמי רייס, חבר כנסיית השכל, שעבד עם ריטה גם באלבום ובסיבוב ההופעות הקודם. המופע יכלול עיבודים חדשים לשירי האלבום החדש לצד להיטים מכל הזמנים של ריטה כגון: "חבר של פעם", "מזמן", "לא מוותרת", "עוד מעט", "בוא", "מחכה", "כובע קסמים", "נוצה ברוח", "יום חדש", "אל תפחד", עטוף ברחמים", "כתר שמש" ועוד.

לאחרונה הוציאה ריטה את הסינגל "לא מוותרת" מתוך האלבום החדש שזכה להצלחה רבה. הסינגל "קחי לך" בו משתתפת בתה של ריטה משי קליינשטיין, שיצא באוקטובר אשתקד, כבר זכה במעל מיליון צפיות ביוטיוב.

ריטה – לוח הופעות ומחירי כרטיסים 2018

להלן לוח ההופעות של ריטה בחודשים הקרובים:

27 באפריל 2018 – הופעה בזאפה אמפי שוני. מחיר הכרטיסים: 214 ש"ח. מכירת הכרטיסים בעמוד הבא.

28 באפריל 2018 – מופע שקיעה בזאפה אמפי שוני. מחיר הכרטיסים: 214 ש"ח. מכירת הכרטיסים בעמוד הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.