קטגוריות
בידור

שחר חסון הופעות 2018

הסטנדאפיסט המוכשר שחר חסון לא עוצר לרגע וממשיך להופיע באופן רצוף וקבוע ברחבי הארץ עם מופע הסטנדאפ שלו המצליח שלו. אז איפה תוכלו לראות את חסון בלייב? וכמה יעלו לכם הכרטיסים? בכתבה הבאה שלפניכם.

שחר חסון, אחד מהקומיקאים המובילים בישראל ממשיך להופיע במרץ ברחבי הארץ במופעים קטנים וגדולים כאחד ויציג הופעות חדשות גם במהלך 2018. במופע, נוהג חסון לרדת גם לפרטים האינטימיים הכי קטנים כשהוא מוצא את ההומור ואת הדברים המצחיקים שבהם.

חסון הגיע בשנים האחרונות מיינסטרים הישראלי ולהשתתף בתוכניות הבידור המובילות בטלוויזיה הישראלית כגון "צחוק מהעבודה", "הכל הולך", "מלחמת המינים" ועוד תוכניות רבות. חסון ידוע בהומור החופשי והקולע שלו ויודע לעשות צחוק גם מהדברים הקטנים וחסרי המשמעות של החיים.

בתקופה האחרונה משתתף חסון גם בסדרת הילדים "סופשלי" ובתוכניות ילדים נוספות בערוץ הילדים. למרות הצלחתו בתוכניות הטלוויזיה המובילות, חסון לא זונח את ההופעות הקטנות והאינטימיות והוא נוהג להופיע באופן קבוע במקומות קטנים כמו מועדון צוותא, קאמל קומדי קלאב ועוד.

שחר חסון – כרטיסים ולוח הופעות 2018

חסון יופיע במהלך החודשים הקרובים בבית ציוני אמריקה, בית החייל בתל אביב, תיאטרון היהלום ברמת גן, מרכז שטיינברג בחולון ועוד. מחיר הכרטיסים הממוצע להופעות שלו עומד על כ-110 ש"ח. לוח ההופעות המלא ומכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.