קטגוריות
מוסיקה

שירי מימון הופעות 2018

הזמרת שירי מימון יוצאת לסיבוב הופעות חורפי חדש ל-2018 במסגרתו תגיע גם להופעה גדולה וחגיגית בהיכל התרבות בת"א בחודש מרץ 2018. אז איפה היא תופיע? כמה יעלו הכרטיסים? והיכן קונים? אתר "תביא כרטיס" עם כל הפרטים.

הזמרת שירי מימון נמצאת באחת התקופות הטובות ביותר בקריירה שלה. בזמן שהיא מככבת בעונה השלישית של תוכנית הטלוויזיה אקס פקטור ועובדת על אלבום חדש שמתוכו כבר שוחררו כמה סינגלים מצליחים, נדהמנו לגלות השבוע על ליהוק של מימון למחזמר המקורי "שיקגו" בברודווי שבארצות הברית הנחשב להישג חסר תקדים במובן של אמן ישראלי.מימון נמצאת בימים אלו לפני הוצאת אלבומה החדש הצפוי לצאת בקרוב וכבר סיפקה כמה סנוניות מתוכו עם השירים "יש לי הכל", "זכוכיות" "אוויר" והסינגל "אחותי" (שלווה בקמפיין ויראלי מצליח ברשתות החברתיות)  שזכו להצלחה רבה ולצפיות רבות ברשת.

עתה, יוצאת מימון לסיבוב הופעות חדש שיתחיל עם הופעה גדולה וחגיגית בחודש מרץ בהיכל התרבות בתל אביב וימשיך למקומות נוספים בחודשים אפריל ומאי 2018. בהופעה, צפויה לבצע מימון את השירים החדשים מהאלבום החדש לצד להיטיה מכל הזמנים כגון "השקט שנשאר", "חלק ממך", "יותר טוב לסלוח", "כמה פעמים", "לאן שלא תלכי" ועוד.

שירי מימון – לוח הופעות וכרטיסים 2018

להלן לוח ההופעות של שירי מימון לחודשים הקרובים ולינקים לרכישת הכרטיסים:

13 במרץ 2018 – הופעה בהיכל התרבות בתל אביב. מחיר הכרטיסים: 135-170 ש"ח. מכירת הכרטיסים באתר הבא.

26 באפריל 2018 – הופעה בתיאטרון הצפון בחיפה. מחיר הכרטיסים: 124-154 ש"ח. מכירת הכרטיסים באתר הבא.

5 במאי 2018 – הופעה במשכן לאומנויות הבמה בבאר שבע. מחיר הכרטיסים: 139 ש"ח. מכירת הכרטיסים באתר הבא.

9 במאי 2018 – הופעה באולם רבקה קראון בתיאטרון ירושלים. מחיר הכרטיסים: 140 ש"ח. מכירת הכרטיסים באתר הבא.

12 במאי 2018 – הופעה בהיכל התרבות נס ציונה. מחיר הכרטיסים: 165 ש"ח. מכירת הכרטיסים באתר הבא.מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.