קטגוריות
מחול

תיאטרון הצללים Teulis יגיע לישראל במאי 2018 – כמה יעלו הכרטיסים?

תיאטרון טאוליס (Teulis) האוקראיני, יגיע לראשונה לישראל בחודש מאי הקרוב עם מופע חדש הנקרא "Your Shadow" ויציג סדרת הופעות במודיעין, תל אביב, אשדוד, באר שבע וערים נוספות. מה במופע? כמה יעלו הכרטיסים? והיכן קונים? בכתבה הבאה.

תיאטרון הצללים טאוליס (Teulis) מקייב שבאוקראינה, יגיע לראשונה לישראל בחודש מאי 2018 הקרוב עם בכורה עולמית למופע החדש שלהם "Your Shadow" ויציג סדרת מופעים בערים רבות ברחבי הארץ.

המופע החדש של התיאטרון מתאר מסע מרתק של זוג אוהבים החולמים להפיק סרט קולנוע וישלב בין קטעים מוכרים של התיאטרון לצד קטעים חדשים שנכתבו במיוחד לצורך המופע. מיד לאחר הופעות הבכורה בישראל, ימשיך התיאטרון לסיבוב הופעות ברחבי ארה"ב.

לרכישת כרטיסים למופעים של תיאטרון הצללים Teulis בישראל באמצעות קנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

מקורותיו של  תיאטרון הצללים מתחיל בסין לפני כ-1700 שנה כשהם היו משתמשים באור ממנורות שמן, במסכים שקופים ובבובות שטוחות צבעוניות על מקלות. במאה ה-18, הביאו הצרפתים את האמנות המעניינת הזו לאירופה ושם צברה פופולריות רבה. החל משנות השמונים גרסה חדשה של תיאטרון צללים החלה להתפתח באירופה כאשר הבובות על המקל מתחלפות בגוף האנושי שיוצר את הצללים. להקת פילובלוס למשל, שהופיעה גם בישראל לא מזמן, נחשבת לאחת הידועות ביותר בתחום זה.

גם תיאטרון Teulis, שהוקם בקייב בשנת 2011 ע"י רומן סוקלוב וויטלי סוסלובץ ויגיע אלינו בחודש מאי הקרוב, נחשב לתיאטרון מוביל בז'אנר זה והפך מיד לאחר הקמתו לסיפור הצלחה עולמי כשהוא מופיע בהצלחה רבה במדינות רבות בעולם כמו פולין, צ'כיה, איטליה, רוסיה, סלובקיה, טורקיה, יפן ומדינות רבות נוספות. בשנתיים האחרונות הוא מופיע בהצלחה עם המופע "Lord Of The Shadow" וכבר הספיק למלא מעל 200 אולמות עם המופע האחרון.

אז איפה יופיע התיאטרון וכמה יעלו הכרטיסים?

המופעים של תיאטרון Teulis בישראל יתקיימו במהלך חודש מאי 2018 בבית החייל בתל אביב (12 במאי), באולם מופת בראשון לציון (13 במאי), מתנ"ס דיונה באשדוד (14 במאי), היכל התרבות של ההסתדרות בבאר שבע (15 במאי), היכל התיאטרון בקרית מוצקין (16 במאי) ובהיכל התרבות במודיעין (17 במאי).

מחיר הכרטיסים יתחיל במכירה מוקדמת ב-136 ש"ח ויגיע עד ל-196 ש"ח בהתאם למיקום הישיבה באולם. מכירת הכרטיסים לכל המופעים נפתחה והיא מתבצעת באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.