קטגוריות
הרצאות ותערוכות

תערוכת וויסקי לייב 2018 בעזריאלי – כמה יעלו הכרטיסים?

מותגי וויסקי ידועים, דוכנים, וסדנאות. כל הפרטים על תערוכת וויסקי לייב 2018 שתתקיים בחודש מרץ הקרוב על גג קניון עזריאלי כולל מידע על רכישת כרטיסים.

תערוכת הוויסקי הגדולה והחשובה בישראל וויסקי לייב (Whisky Live), תתקיים גם השנה בפעם הרביעית במספר והפעם היא תתקיים במשך יומיים בין התאריכים 14 וה-15 במרץ 2018 על גג קניון עזריאלי בתל אביב.

התערוכה, המיועדת לחובבי וויסקי בפרט וחובבי אלכוהול ותרבות בכלל, תציג מגוון של מותגי אלכוהול מוכרים ואיכותיים של מיטב היבואנים בישראל (הרשימה המלאה צפויה להתפרסם בהמשך). בנוסף, יתקיימו גם סדנאות וויסקי בעלות סמלית נוספת.

כרטיס הכניסה יקנה לכל משתתף 3 טעימות חינם ועלות לכל טעימה נוספת יעמוד על 10 ש"ח. התערוכה תציג גם מתחם VIP שיכלול מגוון וויסקים מיוחדים שיהיו זמינים ללא קופוני טעימה לרוכשי כרטיסי ה- VIP. כמו כן, המתחם יכלול גם כיבוד קל לכל אורך האירוע ומקומות ישיבה למנוחה, דיבורים ועסקים.

בימים הקרובים יפורסמו פרטים נוספים על התערוכה ואנו נדאג לעדכן אותם כאן.

כרטיסים לתערוכת וויסקי לייב 2018

התערוכה תתקיים ב-14 וב-15 במרץ 2018 בין השעות 13:00 עד 22:00. מכירת הכרטיסים לתערוכה נפתחה היום והכרטיסים נמכרים כעת במחירי מכירה מוקדמת ומתחילים ב-109 ש"ח ליום אחד או 178 ש"ח לשני ימי התערוכה. כרטיסי VIP יימכרו במכירה מוקדמת החל מ-399 ש"ח ליום אחד. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.