קטגוריות
מוסיקה

DakhaBrakha בישראל – מאי 2018

הלהקה האוקראינית DakhaBrakha (דקהברקה), מגיעה לראשונה לישראל ותציג הופעה אחת במועדון הבארבי בתל אביב ב-3 במאי 2018. מכירת הכרטיסים החלה. המחיר: החל מ-135 ש"ח במכירה מוקדמת. כל הפרטים, בכתבה שלפניכם.

להקת דקהברקה (DakhaBrakha) האוקראינית הנחשבת לאחת השמות החמים ביותר במוסיקה העולמית, מגיעה לראשונה לישראל להופעה אחת שתתקיים ב-3 במאי 2018 בארבי בתל אביב. מכירת כרטיסים מוקדמת החלה כאשר המחיר עומד כרגע על 135 ש"ח. לאחר מכן המחיר יעלה ל-155 ש"ח.

הלהקה יוצרת עולם מוזיקלי חדש ובלתי צפוי המורכב מהרמוניות קוליות מהפנטות, כלי הקשה, צ'לו, אקורדיון, משרוקיות המשלבים מנגינות ושירים אוקראיניים עממיים המוגשים באופן עכשווי ומקורי. הלהקה הופיעה בפסטיבלים רבים ברחבי העולם כולל בפסטיבל המוזיקה הנחשב במנצ'סטר Bonnaro, וזכתה שם להצלחה רבה בקרב הקהל. מגזין "הרולינג סטון" הגדיר את הופעתם בפסטיבל כ-"הפתעה הגדולה של הפסטיבל" ו"אחד מהמופעים שזכו לתגובות הכי נלהבות של הקהל".

הלהקה הוקמה בשנת 2004 במרכז קייב לאמנות עכשווית "Dakh" ע"י הבמאי האוונגרדי הראשי של התיאטרון Vladyslav Troitskyi.

כרטיסים להופעה של דקהברקה בישראל – מאי 2018

ההופעה של DakhaBrakha בישראל תתקיים ב-3 במאי 2018 בשעה 20:30 במועדון בארבי בתל אביב. מחיר הכרטיסים המלא יעמוד על 155 ש"ח אך בשלב זה, הכרטיסים נמכרים במכירה מוקדמת ב-135 ש"ח בלבד. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.