קטגוריות
ילדים

רינת גבאי הופעות 2018

השחקנית והזמרת רינת גבאי מצטרפת לגל ההצגות החדשות לחורף הקרוב ויוצאת עם הצגת הילדים החדשה לפורים ולחורף 2018 – "מגילת אסתר", שתרוץ החל מחודש פברואר בערים רבות ברחבי הארץ. אתר "תביא כרטיס" עם כל הפרטים.

לאחרונה פרסמנו כאן על הצגת הילדים החדשה של מיכל הקטנה חנהל'ה ושמלת השבת ועל ההצגה החדשה של סבא טוביה יומולדת למולדת והיום, אנו שמחים לספר לכם גם על הצגת הילדים "מגילת אסתר" שחוזרת אלינו לכבוד פורים 2018 בכיכובה של רינת גבאי ושחקנים נוספים ותציג הופעות רבות החל מחודש פברואר הקרוב ברחבי הארץ.

ההצגה החדשה של גבאי תציג לילדים ולהורים את סיפור המגילה המפורסם עם אסתר המלכה, מרדכי היהודי, המן הרשע, אחשוורוש ושאר הדמויות המוכרות, בגרסה מרעננת ובעיבוד מקורי הנשאר נאמן למקורות. יחד עם גבאי שתגלם את אסתר המלכה, ישתתפו בהצגה גם רוסלנה רודינה, אודי ואביעד וגיא פרידמן.

משך ההצגה יעמוד על כשעה וחצי והיא מיועדת עבור ילדים בגילאי 2 עד 12. ההצגה תרוץ החל מה-16 בפברואר ברמת גן, עפולה, מודיעין, אור עקיבא, יבנה, הרצליה, תל אביב ועוד ערים רבות נוספות. כאמור, מיכל הקטנה וסבא טוביה כבר יצאו עם הצגות חדשות ועתה אנו מסוקרנים לדעת מה עם יובל המבולבל ומיקי שמשניהם עדיין לא שמענו על הפקות חדשות לחורף 2018. נמשיך להמתין ולדווח.

מחירי הכרטיסים להצגה "מגילת אסתר"

מחיר הכרטיסים להצגה יעמדו על 85 ש"ח לאדם. מכירת הכרטיסים נפתחה והיא מתבצעת באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.